Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe – wieloetapowe oczyszczanie skóry , czyli prawdziwy HIT kosmetologii

Oczyszczanie wodorowe systemem AQUASHURE H2 to skuteczna wieloetapowa i wszechstronna terapia aktywnym wodorem, hydropeeling i  infuzja jonowa. . Aktywny wodór wpływa na neutralizację  i redukcję wolnych rodników, które odpowiadają za proces starzenia się skóry. Dokładne oczyszczona skóra to pierwszy i podstawowy krok w kierunku prawidłowej pielęgnacji. Oczyszczanie wodorowe AQUASHURE H2, które oferujemy w gabinecie kosmetycznym The Beauty w Dąbrowie Górniczej to zabieg wielozadaniowy, łączący skuteczne  oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie i działanie przeciwstarzeniowe.

 

Na czym polega oczyszczanie wodorowe ?

Zabieg wodorowego oczyszczanie  skóry opiera się na działaniu aktywnego wodoru. Wodór  jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem występującym w naturze, dzięki czemu ma zdolność penetracji w głębsze warstwy skóry i oczyszcza ją na poziomie komórkowym. Cząsteczka wodoru transportowana jest  pod ciśnieniem wody, która jednocześnie jest wtłaczana i odprowadzana do drugiego pojemnika, dzięki czemu zachowana jest sterylność podczas zabiegu. Warto pamiętać, że aktywny wodór nie tylko dogłębnie oczyszcza, ale przede wszystkim eliminuje wolne rodniki tlenowe. Dzięki swojej higroskopijnej wielkości jest silniejszym antyoksydantem w porównaniu do witaminy C, E czy koenzymu Q10.

 

Efekty zabiegu

Cera po zabiegu jest dogłębnie oczyszczona, odzyskuje świeżość, utracony blask, napięcie, jest miękka i miła w dotyku oraz nawilżona.

Działanie zabiegu oczyszczania wodorowego AQUASHURE H2 ::

 • intensywnie oczyszcza skórę z nadmiaru zaskórników i sebum
 • złuszcza martwy naskórek
 • nawilża, dotlenia i regeneruje skórę
 • poprawia jędrność i elastyczność skóry
 • wygładza i przywraca  promienny wygląd

 

Gabinet kosmetyczny The Beauty z Dąbrowy Górniczej poleca zabieg oczyszczania wodorowego szczególnie  osobom poszukującym alternatywy do oczyszczania manualnego – zarówno mężczyznom, jak i kobietom w każdym wieku oraz o każdej porze roku.

 

Jakie są wskazania do wykonania oczyszczania wodorowego?

Podstawowe wskazanie to potrzeba przeprowadzenia zabiegu, który łączy najbardziej efektywne i nowatorskie metody takie jak oczyszczanie wodorem, hydrobrazja, infuzja, ultradżwięki, fale radiowe oraz liffting. Taka kombinacja w jednym zabiegu zapewnia skórze młody wygląd, rewitalizację, ochronę i odnowę. Jest to zbieg zawsze spersonalizowany i dopasowany do potrzeb oraz  wymagań skóry.

 

 

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Atutem wodorowego oczyszczania skóry jest brak efektów ubocznych oraz niewielkie spektrum ewentualnych  przeciwwskazań. Możliwe jest także wykonanie zabiegu ( nie wszystkie etapy)  u kobiet w ciąży oraz podczas karmienia piersią

 • aktywne choroby skóry,
 • cukrzyca, nowotworów, epilepsji),
 • epilepsja
 • choroby nowotworowe
 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny

 

Częstotliwość przeprowadzenia zabiegów dostosowana jest do stanu skóry oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Zalecane jest wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach co 2- 4 tygodnie.

 

Wszystkie osoby zainteresowane zabiegiem peelingu kawitacyjnego zapraszamy do skorzystania z indywidualnych konsultacji w studiu urody The Beauty w Dąbrowie Górniczej.